Watercolor ArkaPlan İkonu

Watercolor ArkaPlan İkonu

Suluboya Arka Planları

Yolunuza çıkan çok renkli arka planlardan oluşan bir başka şaşırtıcı set, dikkat edin! Konsept güzel çizilmiş sanat kompozisyonu ile 10 jpg soyut suluboya dokular içerir. Büyüleyici deniz manzarası gibi, tüm gerçekçi soyutlama grafik çalışmalarınızda ilham verici bir rol oynayacaktır. Parlak grungy suluboya karışıklık web ve grafik tasarım geliştirme için mükemmel bir fikirdir.

Tasarımınızı iyileştirme potansiyeli ve bol miktarda seçenek kullanma imkanı sunan, vintage vibe dolu bu olağanüstü duvar kağıdı klasörüyle sanat eserlerinizi boyayın. Özel dekoratif varlıklar baskılar, uygulamalar, reklam afişleri, web siteleri, kartvizitler, YouTube’daki videoların küçük resimleri, Instagram’da hikaye oluşturma vb. İçin kullanışlıdır.

Soyutlama arka planlar çok renkli yaratıcı grafikler için canlı su boya karışımı

Bu soyut şablon seti, profesyonel bir ressam tarafından el yapımı gerçek olan resmin modern aquarelle sunumudur. Çok renkli grunge zemini derin hislere ve hayranlık uyandırıyor. Mükemmel renk lekesi soyutlama olarak görüntülenen mükemmel renk uyumu, fırça darbesi ve kalem hurdası görebilirsiniz. Birbirlerine güzelce uyan pastel tonları gibi darbeli ve demir olmayan noktaları fırçalayın.

Bu boya sulu boya desen setinin tüm bileşimi canlı ve renkli ayrıntılarla dolu ve bu özelliklerin hepsini projelerinize aktarmak için gizli imkanlarla dolu. Renkli kurşun kalem damlamaları ve su sıçramalarının zemin tasarımıyla aktarılan deniz günbatımı atmosferinin renkli bir yansıması var. Böyle yumuşak ve zevkli hisler uyandırıyorlar.

Bu minimalist boyalı zeminler hakkında önemli gerçekler

Modaya uygun eski doğal görüntülerin güzelliği ile resimlerinizi sürün. Tüm bu özel arka planlar yüksek kalitede ve baskıya hazır. Bunları aşağıdakiler için materyal olarak denemenizi öneririz:

Sunum doldurma;
Masaüstünüz ve akıllı telefonunuz / cihazınız için duvar kağıdı olarak uygundur. Uygulamalar için;
Cihazlar için kapak yapımı;
Tebrik kartları ve ambalaj kağıdı dekoru;
Dekoratif vitrin dokusu;
Reklam afişlerinin dekorasyonu Google Adwords Banner, Facebook, Instagram;
Web sitesi için arka plan (web tasarımında kullanım);
Kartvizitler, el ilanları, promosyon ürünleri yayınlayın.
Ek bilgi:

İçerdiği Grafik Dosyaları: JPG Görüntüsü
Piksel Boyutları: 3000×2000
Çözünürlük: 72 dpi

 

0 Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum Yapmak İçin Lütfen Üye Girişi Yapın.

Güncel Haberler

Sosyal Medya