Unova - WordPress Tema

Unova – WordPress Tema

Unova-Kurumsal Danışmanlık iş WordPress tema unova temiz ve profesyonel tasarımı ile taze ve son derece süper esnek kurumsal iş ve danışmanlık tema. Unova öğeleri yüzlerce dolu ve işiniz için anlamlı bir web varlığı oluşturmak için ihtiyaçlarınıza herhangi biri için kullanabilirsiniz, böylece mümkün olduğunca uyumlu olacak şekilde inşa.

Comfortability Temamız, çalışmalarınızı bir sonraki seviyeye taşıyacak en kullanıcı dostu eklentilerle tamamen rahattır.

Premade demolar Bu mükemmel premade demolar ile olağanüstü çalışma teknikleri geliştirin.

Ev Bir
Ev İki
Ev Üç
Ev Dört
Unova bilgi ve deneyim ana özellikleri bize rekabet üzerinde bir adım vermek

Yaratıcı çalışmalarınızı gösteren farklı başlık stilleri sunan Farklı başlık stilleri daha çekici görünüyor.

Başlık Bir
Başlık İki
Başlık Üç
Başlık Dört
Güzel alışveriş deneyimi değerli ürünlerinizi satmak için basit ve kullanışlı mağaza. Biz Woo-ticaret ile size site daha iyi ve fonksiyonel yapmak için çok bileşenleri ayarlamak için deneyin.

Hizmetlerinizi benzersiz bir şekilde gösteren iki çarpıcı hizmet tasarımı seçeneği çok önemlidir, bu nedenle güncel hizmet tasarımları oluşturmaya odaklandık. Hizmet Varsayılan Hizmet Modern

Duyarlı ve Retina hazır Unova %100 mükemmel ve cihaz dostu bir tema, her eleman dikkatle uyum ve herhangi bir cihaz ile rahat çalışmak için oluşturulur.

Esnek seçeneği ile WooCommerce Powered by çarpıcı ve keyifli tema e-ticaret alanında işinize değer getirmek WooCommerce ile sağlam bir temele sahiptir.

Önceden tanımlanmış iç sayfalar, Bu mükemmel önceden hazırlanmış iç sayfa düzenleriyle olağanüstü çalışma tekniklerinizi geliştirir.

İki çarpıcı Blog tasarım seçenekleri çok yönlü ve muhteşem blog tasarım seçenekleri bir en beğenilen blog düzenleri daha şık ve konfor zanaat sağlar. Blog Listesi Blog Izgara

İyi yapılandırılmış ve organize hizmet bölümleri. Amaç odaklı hizmet bölümü tasarımları, tıbbi tesisinizi tanıtmanıza ve hastalarla profesyonel düzeyde bağlantı kurmanıza yardımcı olur.

Gelişmiş tema seçenekleri tema seçeneklerini kişiselleştirme söz konusu olduğunda, unova çok basit gerekli kodlama bir çizgi olmadan karmaşık güncellemeleri elde etmek için yapar. Güncellemek isteyebileceğiniz tüm özellikler, tipografi, başlıklar, altbilgiler, dolgu ve yazı tipi renkleri, WYSIWYG tema seçenekleri paneli aracılığıyla gerçek zamanlı olarak kontrol edilir.

Visual Page Builder Sürükle sadeliği ile arzu hemen hemen her web öğesi oluşturun & WordPress için #1 En Çok Satan eklentisi aracılığıyla damla, kullanımı kolay, hiçbir kodlama gerekli, sınırsız esneklik.

Canlı Customizer unova tema sınırsız renkler de renk bölümünde düzenlenmiştir. Sen Customizer Canlı Önizleme her parça renklerini değiştirebilirsiniz. Yani, anında bu değişiklikleri görebilirsiniz.

Çok kısa kod mevcuttur bizim tema son derece en kullanıcı dostu görsel besteci sayfa oluşturucu eklentisi ile entegre. Her kısa kod iyi organize edilmiş ve kullanımı kolay alanlara sahiptir.

İletişim Formu 7 webforms oluşturmak için endüstri standardı eklentisi gücünü alarak – İletişim Formu 7-ve unova sadeliği ile birleştirerek sadece mantıklı. İstediğiniz herhangi bir form oluşturun ve tam işlevsellik uyumluluğundan emin olun.

WooCommerce Woocommerce güzel bir şey satmak yardımcı olan güçlü ve uzatılabilir e-ticaret eklentisi, Unova tema woocommerce eklentisi ile rahat.

Mailchimp entegrasyonu MailChimp dahil ederek pazarlama, kurşun üretimi ve açılış sayfası çabalarınızı tek bir pakete dahil edebilirsiniz. Unova sorunsuz tüm ekran ve entegrasyon ilgilenir, yapmanız gereken tek şey eklenti etkinleştirmek ve hesap bilgilerinizi girin ve veri trol başlamak olduğunu.

SEO optimize Unova tema mükemmel arama motorları algoritmaları destekler. SEO başarılı bir iş çalıştırmak için en önemli parçasıdır. Organik aramalar sadece ömür boyu kalır.

Google yazı tipleri ve özel premium yazı tiplerini kolayca yükleyin 790 + üzerinde güzel belden yazı tiplerinin tüm Google yazı kütüphanesinden seçin veya kendi özel yazı tiplerini yükleyin ve yazı tipi Nirvana oluşturun. Unova ile Google Haritalarınız ve Google Haritalar API’si ile derin entegrasyon, haritalarınızı sitenize bu fark noktasını vermek için birden fazla stil seçeneğiyle ifade etmenizi sağlar.

Gelişmiş tipografi unova tema tema seçenekleri panelinde mevcut gelişmiş tipografi ayarları vardır. Yazı tipi ağırlıklarını, çizgi yüksekliklerini ve CSS özelliklerini kolayca eklemek istediğiniz şeyleri özelleştirebilirsiniz.

Google harita bizim tema haritalar APİ ile daha da google harita görünümünü uzanan. şimdi, bir google harita alanı içinde çoklu stil seçenekleri gösterebilir.

FontAwesome ve Hat simgeleri simgeler grafik bir şekilde çok şey söyleyebilir, bu kelimeler olmadan ifade güzel bir kullanım, bu yüzden Unova ile en son tasarımları ile güncel tutmak için tüm FontAwesome ve Hat simgesi kütüphaneleri var.

Çocuk tema eğer çocuk temaları aşina değilseniz, onlar çok basit tam tema çoğaltmak ama güncelleme gerekmez – bunun yerine bir ebeveyn/çocuk kurulumu kullanmak ve sadece hiç Ebeveyn güncelleyin. Bu nedenle, güncellediğinizde, özel CSS veya değişikliklerinizden hiçbirini kaybetmezsiniz. Huzzah!

Tarayıcı uyumlu unova teması, her ziyaretçinizin tüm tarayıcılarda aynı deneyimi almasını sağlayacaktır. Biz çapraz OS platformları ve cihazlar ile yapışkan destek tarayıcı uyumluluğu.

Güncellemeler bir prim tema satın WP Dashboard içinde geliyor, her zaman için bir eksilerini sürecini güncelliyor. Her seferinde güncellemek zor. Unova tema en zor kısmını düzeltin. Şimdi WP paneli ile güncellemeleri alabilirsiniz.

Ömür boyu güncellemeler Biz her zaman WordPress için en son yamalar ve güncellemeler ile güncel. Geri bildirim almak ve bunu düzenli olarak güncellemelere uygulamak için Müşteri topluluğumuzla birlikte çalışıyoruz.

 

İlgini Çekebilir

0 Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum Yapmak İçin Lütfen Üye Girişi Yapın.

Güncel Haberler

Sosyal Medya