Verification: 491caf15ae3256de If you are using the jQuery library, then don't forget to wrap your code inside jQuery.ready() as follows: jQuery(document).ready(function( $ ){ // Your code in here }); -- If you want to link a JavaScript file that resides on another server (similar to ), then please use the "Add HTML Code" page, as this is a HTML code that links a JavaScript file. End of comment */

Trendion-WordPres Tema

Trendion-WordPres Tema

Trendion çağdaş, duyarlı ve rafine yaşam tarzı blog WordPress teması. Kişisel bir moda veya temiz ve modaya uygun bir yaşam tarzı blogu, çevrimiçi bir dergi veya bir yaşam tarzı dergisi için şık, çekici, taze ve modern bir tasarıma sahiptir. Ayrıca, güzellik, dünya seyahat ve stil trendleri blog, portföy, sağlık blog ve moda haberleri için harika bir çözüm olacaktır.

Tema, mesajlarınızı, hikayelerinizi ve makalelerinizi kolayca yönetmenizi, yaşam tarzınız hakkında yazmanızı sağlar. Ayrıca, mükemmel: blogger, yazar, fotoğrafçı, metin yazarı ve sosyal olarak aktif kişi. Üstün kişisel WordPress Blog özellikleri tema kullanışlı üst ve yan menü, İnstagram besleme desteği ve tam yanıt özellikleri. Trendion, tüm temanın öğelerini özelleştirmenize ve yeni sayfalar oluşturmanıza olanak tanıyan yerleşik güçlü WPBakery Page Builder eklentisi ile birlikte gelir.

 

0 Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum Yapmak İçin Lütfen Üye Girişi Yapın.

Güncel Haberler

Sosyal Medya