Tote -WordPress Tema

Tote -WordPress Tema

Trend ve şık bir tasarım mı arıyorsunuz? Sonra, Tote WooCommerce teması sizin için mükemmel bir seçim olacaktır. Göz alıcı tasarımı ve kullanıcı dostu işlevleri ile oluşturulmuş, oldukça esnek ve hızlı bir yükleme temasıdır. Bez, giysi, aksesuar, mücevher, mobilya, kozmetik, kitap ve daha fazlasını satmak için mükemmel bir seçimdir.

Tote, duyarlı ve mobil uyumlu bir tema. Tamamen en son HTML5 ve CSS3 ile kodlanmış ve görsel besteci ve nihai eklenti tarafından desteklenmektedir. Böylece sıfır kodlama bilgisiyle istediğiniz gibi web sitesini oluşturabilirsiniz.

Başka bir önemli özellik olan bu tema, mağazadaki her şeyi depolamak için WooCommerce ile tamamen entegredir. Ayrıca, Mailchimp uyumluluğu, e-posta pazarlaması yoluyla World Wide ürünlerini yükseltmenize olanak tanır.

Ayrıca, bu tema güçlü özelliklerle zenginleştirilmiştir. 12 + başlıklar, başlık oluşturma seçenekleri, altı ön ayarlı blog, dört dikkat çekici ürün detay sayfası, ürün vurgusu varyasyonları, güçlü yönetici paneli ve renk örnekleri gibi.

Aşağıya inip temanın daha mükemmel özelliklerini keşfetmeye başlayalım. Eminiz, ilk bakışta Tote temamızı sevmeye başlayacaksınız.

Duyarlı Tasarım ve Retina Hazır: Tote teması% 100 duyarlı ve Retina Hazır. Tote temasına dayanan siteler, ekran çözünürlüğünden bağımsız olarak elde tutulan herhangi bir cihaza hızlı bir şekilde yüklenebilir. Ayrıca, görüntüler herhangi bir cihaza kristal netliğinde görüntüler olarak yüksek çözünürlükte gösterilecektir.

HTML5 ve CSS3: Tote, en son teknolojiyi sunmak için CSS3 + HTML5 ile anlamsal kodlarla oluşturulmuştur. Tema kodları ile sıfırdan oluşturulduğu için SEO Optimizasyonu, temanın kendisini oluştururken ele alınmaktadır. SEO Optimizasyonu için yapıldığı için, doğal olarak arama motorlarında daha üst sıralarda yer alacak.

Kolay Özelleştirme seçenekleri: Tote teması, işletmenizin tüm özelleştirme ihtiyaçlarını destekleyen Power Admin Panel ile birlikte gelir. Sayfa oluşturma çabalarınızı desteklemek için Görsel Besteci ve tonlarca kısa kodla donanmış bir sayfanın herhangi bir sayfasını veya bölümünü herhangi bir kodlama becerisi olmadan kolayca oluşturabilirsiniz. Renk Örnekleri Tasarımınızın renk tonunu ve renklerini değiştirmek için hazır mevcuttur. Önceden oluşturulmuş özel iletişim sayfaları ve kendiniz olarak kişiselleştirebileceğiniz büyük sürgüleri olan özelleştirilebilir ön sayfalar vardır.

Blog Sayfası Tasarımı: Blog tasarımı, demo çeşitleri için farklıdır. Tasarımların çoğu, kenar çubuğu seçeneklerinin etkin olduğu 1-2-3 sütununa sahip olsa da, diğerleri basit bir işlevselliğe sahip olabilir.

Tipografi: Tote temasında, sitenizi FontAwesome simgelerinin yanı sıra en sevdiğiniz fontlarla kişiselleştirmek için Google Web Yazı Tipleri Entegrasyonu da kullanılabilir. Renk, Yönetici Arka Planındaki Varyant Renk Seçenekleri ve Variant Image ile özelleştirilebilir.

WPML: Tote teması çok dilli Eklentiler WPML ve RTL ile uyumludur. Sonuç olarak, siteniz Soldan sağa dilleri de dahil olmak üzere herhangi bir dile çevrilebilir. Tote’de daha fazla müşteriye ulaşmak çok havalı. Tema, Birden Çok Para Birimini de destekler; böylece çevrimiçi işlem işleminiz sorunsuz bir şekilde gerçekleşir.

Sosyal Medya: Tote teması, sitenizdeki sosyal ağla bağlantıyı sağlamak için çeşitli yollar sunar. Instagram widget’ının yanı sıra Facebook, Twitter ve Google+ gibi sosyal medya için kullanılan diğer Özel bağlantılar ve simgeler bulunur.

Mailchimp: Haber bülteni için e-posta pazarlama eklentisi Kaydolma ve diğer işlevler MailChimp, WOO SHOP temasına entegre edilmiştir. Sitenizdeki anketler ve anketler gibi herhangi bir olası ihtiyaç için iletişim formunu 7 kullanarak çok sayıda form oluşturun. Google haritaları, iletişim formuyla birlikte Woo Shop temasına da entegre edilmiştir.

Gezinme Özellikleri: Tote, Sabit başlık özelliğini sunar. Bu, kullanıcı sayfayı aşağı kaydırırken, başlık özelliğinin erişmek için yukarı kaydırma yapmak zorunda kalmadan her zaman görünür olduğunu gösterir. Özel logo yükleme ve favicon yükleme, Tote temasında kolayca gerçekleştirilebilir. Ürün düzeni sayfasında farklı ürün sütunları görüntüleniyor. Ayrıntıları incelemek zorunda kalmadan ürünü satın almanıza yardımcı olan hızlı bir mağaza özelliği de bulunmaktadır.

Vurgulu Etkisi: Ürün Görselleri, resmin üzerine geldiğinde değişir. Başka bir özellikli görüntüye dönüşen bu ürün görüntüsü daha hızlı dönüşüm için çok arzu edilir. Sadece bu değil, müşterinin ürün incelemeleri konusundaki kullanıcı deneyimi de ziyaretçiyi tatmin edecek ve ürünle ilgili bazı şüpheleri giderecektir.

İlgili Ürünler: Kullanıcı bir ürünü teslim alırken, ilgili ürün bağlantısı da bunu kontrol etmesi için hazır olacaktır. Bu, ürünü dönüştürme olasılığının artırıldığı bir kategoriyle ilişkilendirmeye yardımcı olur.

AJAX Özellikleri: Fareyi alışveriş sepetine doğru tuttuğunuzda, kullanıcının daha önce ne sipariş ettiğini görmek için alışveriş sepetine gitmek için sayfadan ayrılması gerekmediğinden, zaten seçili ürünlerin özeti görüntülenir. Bu açılır alışveriş sepeti yükünden daha fazla eşya hariç

 

0 Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum Yapmak İçin Lütfen Üye Girişi Yapın.

Güncel Haberler

Sosyal Medya