StuffPost - WordPress Tema

StuffPost – WordPress Tema

StuffPost bir blogger büyük bir oyuncu yapar profesyonel bir haber ve dergi WordPress teması vardır. Bir sürü araç ve akıllı özellikler ile yayıncılar arasında sizi bulacaktır.

Tema süper duyarlı, mobil ilk tasarım, 7+ farklı ev düzenleri, 6+ makale düzenleri, 10+ duyarlı banner bölümü vardır, yapışkan Kenar Çubuğu menü, sosyal simgeler, 2+ düzenleri & megamenu, WooCommerce ile kendi dükkanı ve daha pek çok artı bir bonus.

Ana özelliklerin listesi

Yazı düzenleri makalelerde tek tek veya tüm yayınlarda hangi düzeni görüntülemek istediğinizi seçebilirsiniz.

Normal Düzen – Kenar Çubuğu olan veya olmayan
Geniş Düzen – Kenar Çubuğu ile veya kenar çubuğu olmadan
Video düzeni – Kenar Çubuğu olan veya olmayan
Neredeyse sınırsız ana sayfa düzenleri Ana Sayfa oluşturucu ile 4 + Bölüm düzenleri arasında seçim yapabilirsiniz. Kaç Kategori veya etiket bölümü ve hangi sırayı görüntülemek istediğinize karar verin.

Clickmagnet ile ilgili yayınlar, Makalelerdeki içeriğin üstündeki ana sayfa gibi yayınları görüntüleyerek sayfa görüntülemelerini artırır. Bu bölüm, ana sayfayı yüklüyormuş gibi görünüyor.

Tamamen duyarlı StuffPost tema sıvı masaüstü, tablet ve mobil görünümü ile tüm modern cihazlar ile uyumludur. Bu şekilde web sitesi ziyaretçilerine mümkün olan en iyi web deneyimi sunabilir.

Video / ses mesajları, YouTube, Vimeo, SoundCloud veya diğer sitelerden gömülü videolar ve müzikler içeren makalelerdeki özellikli görüntüleri değiştirir.

Reklamlarla para kazanın StuffPost, reklam birimlerinizi tam olarak kontrol eder, ayarlanabilir yükseklik ve genişliğe sahip 10’dan fazla duyarlı reklam alanına sahip tüm standart afiş boyutlarını içerir. Ana Sayfa ve arşivlerdeki her bölümün üstü, mesajların alt kısmında ve kenar çubuklarında sınırsız sayıda.

Woocommerce-webshop desteği tema, güzel bir şey satmanıza izin veren WordPress için ücretsiz bir e-ticaret eklentisi olan destek WooCommerce.

RTL desteği ve Çeviri için hazır StuffPost İngilizce’den başka dillerde tercüme edilmeye hazırdır, sağdan sola dilleri de destekler. Dahil .İhtiyacınız olan dillerde .po/.mo dosyaları kolayca oluşturulabilen POT dosyası.

Tema özelleştirici tema özelleştirici, kullanıcının canlı bir ortamda arka plan rengini, logosunu veya WordPress’in en heme ile ilgili unsurlarını değiştirmesi ve bu değişikliklerin yayınlamadan önce nasıl göründüğünü görmesi çok daha kolay.

Sınırsız renk: tüm tema rengi değiştirilebilir: Yazı Tipi, başlık, Meta, Menü, bağlantı… vb.
Arka plan rengi ve görüntü ayarları
On-Off: temanın hemen hemen tüm parçası. Yan çubuklar, ilgili mesajlar, menüler, çağrı cihazları… vb.gibi.
Bu yapışkan mı? Yapışkan çevirin
Mesajlar için Düzen değiştirici
Özel telif hakkı metni
Çok daha fazla seçenek.
İçerik viral gitmek yapar! StuffPost, sosyal katılımınızı geliştirmek için bazı yerleşik özelliklere sahiptir.

Menü, mobil menü ve altbilgi simgeleri ile sosyal profil bağlantıları.
Daha fazla nişan için yapışkan paylaşım düğmeleri ile sosyal paylaşım makaleleri.

 

0 Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum Yapmak İçin Lütfen Üye Girişi Yapın.

Güncel Haberler

Sosyal Medya