The Hospital -WordPress Tema

The Hospital -WordPress Tema

Hastane, dijital ajanslar, pazarlama firmaları ve diğer yaratıcı işletmeler için mükemmel, profesyonel bir sayfalık yaratıcı bir WordPress temasıdır. Bu çok amaçlı tema tarayıcılar arası uyumlu, tamamen duyarlı ve retinaya hazır. Kolayca özelleştirilebilir ve bakımı kolaydır, çalışmak için bir zevktir. Tema, yumuşak animasyonlar ve optimum hız ile tüm cihazlarda harika bir performans sergiliyor.

Görsel Besteci Sürükle Bırak sayfa oluşturucu: Şimdiye kadar dünyanın en gelişmiş ve en popüler sayfa üreticisi. Ve bu eklenti üzerinde 10 ek ileri eleman geliştirdik, bu da hayatınızı her zamankinden daha kolay hale getiriyor.
Tek sayfalık kolay bölümler: Tek bir sayfa stili uygulamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Özel bir pate’inizi tek bir Checkbox ile Tek Sayfa stiline dönüştürebilirsiniz. Önemli bölümlerinizi bölüm olarak atayın.
Gerçek Bir tıklama verisi: Bu harika bir özellik. Tüm demo verilerine bir fare tıklaması ile sahip olabilirsiniz.
Canlı kişiselleştirme seçenekleri: Güçlü Canlı özel seçenek ama çok sıkıcı değil. Tüm bu deneyimli seçenekler, saniyeler içinde farklı görüşler oluşturmanıza yardımcı olur.
Özel marka rengi: Marka renginizi bir toplayıcıdan seçin ve tüm web duygularınızı değiştirin.
600+ Google web fontları: Sitenizde özel fontlar bulundurmak sınırsızdır. Sadece başlık ve vücut yazı tipleri üzerinde 2 farklı güzel yazı tipi seç.
Retina hazır: Dokuz kesinlikle retina hazırdır ve tüm retina ve yüksek çözünürlüklü ekranlarda çok güzel görünen vektör simge yazı tipleri ve css stilleriyle her şeyi içerir.
Tamamen duyarlı: Dokuz, tüm küçük ekranlarda ve mobil cihazlarda tamamen duyarlı bir WordPress teması ve özellikleri.
Mailchimp eklentisi şunları desteklemektedir: Altbilgideki ücretsiz mailchimp eklentisini destekledi ve onunla abonelik listesini alabilirsiniz.
İletişim formu 7 desteği: Müthiş serbest form efsanesi. Onsuz bir form oluşturmak zor bir iştir. Restaurant sayfasındaki iletişim formuna ve Rezervasyon formuna bakın ve bunları istediğiniz gibi nasıl kullanabileceğinizi görün.
Kapsamlı belgeler: Çevrimiçi belgeler
Samimi ve 5 yıldızlı destek: Zamanında ve dostane destek tüm sıkıntılarınızı bir cevapla yakar. Sadece sorunlarınızı bize bildirin. Ve her şey yoluna girecek.

 

0 Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum Yapmak İçin Lütfen Üye Girişi Yapın.

Güncel Haberler

Sosyal Medya