Cloudy Town - Minimal Blog WordPress Tema

Cloudy Town – Minimal Blog WordPress Tema

Bulutlu Şehir Minimal Blog Teması. Temanın zarif bir görünüme kavuşmasını sağlar ve beyazımsı bir görünüm kazanır ve gri stili okuyucular için uyumlu hisseder.

Bulutlu Şehir Özellikleri

Tek sayfalık kolay bölümler: Tek bir sayfa stili uygulamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Özel bir pate’inizi tek bir Checkbox ile Tek Sayfa stiline dönüştürebilirsiniz. Önemli bölümlerinizi bölüm olarak atayın.
Gerçek Bir tıklama verisi: Bu harika bir özellik. Tüm demo verilerine bir fare tıklaması ile sahip olabilirsiniz.
Canlı kişiselleştirme seçenekleri: Güçlü Canlı özel seçenek ama çok sıkıcı değil. Tüm bu deneyimli seçenekler, saniyeler içinde farklı görüşler oluşturmanıza yardımcı olur.
Özel marka rengi: Marka renginizi bir toplayıcıdan seçin ve tüm web duygularınızı değiştirin.
600+ Google web fontları: Sitenizde özel fontlar bulundurmak sınırsızdır. Sadece başlık ve vücut yazı tipleri üzerinde 2 farklı güzel yazı tipi seç.
Retina hazır: Dokuz kesinlikle retina hazırdır ve tüm retina ve yüksek çözünürlüklü ekranlarda çok güzel görünen vektör simge yazı tipleri ve css stilleriyle her şeyi içerir.
Tamamen duyarlı: Dokuz, tüm küçük ekranlarda ve mobil cihazlarda tamamen duyarlı bir WordPress teması ve özellikleri.
İletişim formu 7 desteği: Müthiş serbest form efsanesi. Onsuz bir form oluşturmak zor bir iştir. Restaurant sayfasındaki iletişim formuna ve Rezervasyon formuna bakın ve bunları istediğiniz gibi nasıl kullanabileceğinizi görün.
Kapsamlı belgeler: Çevrimiçi belgeler
Samimi ve 5 yıldızlı destek: Zamanında ve dostane destek tüm sıkıntılarınızı bir cevapla yakar. Sadece sorunlarınızı bize bildirin. Ve her şey yoluna girecek.
Not: Demo görüntüleri temaya dahil değildir.

 

İlgini Çekebilir

0 Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum Yapmak İçin Lütfen Üye Girişi Yapın.

Güncel Haberler

Sosyal Medya