Verification: 491caf15ae3256de If you are using the jQuery library, then don't forget to wrap your code inside jQuery.ready() as follows: jQuery(document).ready(function( $ ){ // Your code in here }); -- If you want to link a JavaScript file that resides on another server (similar to ), then please use the "Add HTML Code" page, as this is a HTML code that links a JavaScript file. End of comment */

CasaMia-WORDPRESS TEMA

CasaMia-WORDPRESS TEMA

CasaMia güçlü Emlak WordPress olduğunu. Gayrimenkul kiralama şirketi ve satış ajansı için kuruldu. Firma, büro veya iş organizasyonu için güçlü bir çevrimiçi emlak kiralama web sitesi oluşturmak için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi sunan çağdaş bir emlak şablonu. Bu nedenle, eğer hizmetleriniz insanların bir ev kiralamasına yardımcı oluyorsa, başka herhangi bir mülkte daire, bu wp teması tam size göre. Gayrimenkul Kiralama Şirketi WordPress Teması CasaMia, sezgisel bir arayüz, gelişmiş araçlar ve deneyiminizi geliştirmek için uygulanan güçlü seçenekler sunar. Özellikler için Özel Arama ile oluşturulmuş kullanışlı ve ayrıntılı mülk listeleri sunar. Tema ayrıca, web siteniz üzerinden bir şeyler satmanız durumunda WooCommerce eklentisini de tamamen destekliyor.

CasaMia% 100 Retina hazırlığı ile tam olarak uyumludur; bu, herhangi bir ekran boyutuna veya çözünürlüğüne uyarlanabileceği anlamına gelir.

 

0 Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum Yapmak İçin Lütfen Üye Girişi Yapın.

Güncel Haberler

Sosyal Medya