Instagram Grid Postları

Instagram Grid Postları

Sadece bir dosya kaydetme ile kolayca Instagram hesap özet akışınız için 27 Mesaj oluşturun!

Bir yaratıcı, yapımcı, sanatçı, el sanatlarını seviyor musun? Bu ürün, Instagram profilinizde çalışmaktan size zaman kazandırmak için tasarlanmıştır. Instagram Grid Yazıları – Creator’s Edition 3 Adobe Photoshop (.psd), önceden oluşturulmuş 27 yazıya sahip, önceden oluşturulmuş, yapışkan, şık bir görünüm oluşturan ve bu tür fotoğraf kolaj beslemesini hisseden bu tür bir fotoğraf beslemesi olarak adlandırılan dosyalara bulmaca denir. Size en uygun olanı seçin ya da hepsini arka arkaya kullanmaya ne dersiniz ?!

Temaların her birini eşleştirmek için farklı soyut vektör grafikleri ve fırça darbeleri kullandım ve bunlar akıllı nesneler olarak dosyalara dahil edildi (vektör grafikleri)!

Bu nedenle, aşağıdaki şablonları kullanın:

Instagram beslemenize uyumlu, markalı, muhteşem bir görünüm verin ve Sosyal Medya Pazarlamacılığınızı geliştirin.

Zaman kazanın (aynı anda 27 gönderiyi kaydederek!).

Harika bir sosyal medya varlığı oluşturmak için şablonları fotoğraflarınız, metinleriniz ve renklerinizle düzenleyin ve ayarlayın.


BU ÜRÜNE NELER DAHİLDİR:

3 Photoshop (.psd) dilimli dosyalar, her bir Tema için bir tane. Boyut 3240×9720 piksel – 3×9 (27) Instagram Gönderisini içeren (her dilim 1080×1080 piksel)

3 Tema dahil, Oluşturan, Sanatçı ve Maker

Görüntüleri nasıl düzenleyeceğiniz, kaydedeceğiniz ve yükleyeceğinize dair adım adım talimatları içeren bir dosya

Ücretsiz fontlara ve kullanılan ücretsiz fotoğraflara bağlantılar içeren bir .doc dosyası. Yazı Tipleri ve Fotoğraflar bu ürünün indirme dosyalarına dahil değildir, indirmek için bağlantıları izlemeniz gerekir.

Lütfen Dikkat: Bu ürünü kullanabilmek ve düzenleyebilmek için ADOBE PHOTOSHOP’a ihtiyacınız olacak.

 

0 Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum Yapmak İçin Lütfen Üye Girişi Yapın.

Güncel Haberler

Sosyal Medya