Amory Blog - WordPress Blog Tema

Amory Blog – WordPress Blog Tema

Amory Blog, 2016’dan beri Themeforest’te en çok satan WordPress Blog Temalarından biri oldu. Bu nedenle, başka bir düzeye çıkmanın ve harika yeni özellikler getirmenin zamanının geldiğine karar verdik.

Endişelenmeyin, tüm yeni özellikler açılabilir ve kapatılabilir. Amory’yi olduğu gibi seven herkes, tasarımınız bozulmayacak. Orijinal tasarımın aynı kalması gerektiğine inanıyoruz, böylece vanilya tasarımını seven insanlar sürüm 2 ile hayal kırıklığına uğramayacaklar.

Amory sadece modern ve minimalist bir tasarıma değil, aynı zamanda bir nedenden ötürü göze çarpan bir WordPress temasıdır: odak öncelikle SİZİN içeriğine odaklanır.

Tasarımın içeriğinizi geçmesine izin vermeyin, Amory ile şık tasarım, kullanıcılarınızın en çok ne istediklerini gerçekten harika bir şekilde vurgulamaktadır.

Fotoğrafçılar, sonunda kodlama gerekmeden basitçe en iyi çalışmalarını göstermek için güzel galeriler oluşturabilirler. Yaratıcılar ve zanaatkârlar, gösterişli tasarım püf noktaları tarafından aşırı kalabalık olmadan yeteneklerini sergileyebilirler.

Harika bir Tam Ekran Kaydırıcı özelliğine sahip olan PHOTOGRAPHY düzenini sunmaktan gurur duyuyoruz, böylece harika fotoğraflarınızı şık bir şekilde gösterebilirsiniz.

 

0 Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum Yapmak İçin Lütfen Üye Girişi Yapın.

Güncel Haberler

Sosyal Medya