Verification: 491caf15ae3256de If you are using the jQuery library, then don't forget to wrap your code inside jQuery.ready() as follows: jQuery(document).ready(function( $ ){ // Your code in here }); -- If you want to link a JavaScript file that resides on another server (similar to ), then please use the "Add HTML Code" page, as this is a HTML code that links a JavaScript file. End of comment */

Alister - Kredi & Finans Wordpress Tema

Alister – Kredi & Finans Wordpress Tema

WORDPRESS 5 & GUTENBERG HAZIR

Alister Bank bankacılık, kredi şirketleri ve kredi sağlayıcılar için bir finansal iş temasıdır. Herhangi bir modern bankanın, yalnızca çevrimiçi ticari varlığı değil aynı zamanda yeni müşterileri ve iş ortaklarını bu bankaya çekecek ve kredi programları sunan tamamen işlevsel bir ortam olan bir web sitesine ihtiyacı vardır. Alister Bank, bankalar, kredi kartı ve elektronik para şirketleri, ipotek ve sigorta sağlayıcılar için mükemmel bir temadır.

Ayrıca birinci sınıf kaydırıcı eklentileriyle birlikte gelir: Slider Revolution ve Layer Slider dahil, bunları ücretsiz kullanabilirsiniz!

Tam tasarım entegrasyonu ve WooCommerce eklentisi için destek – çevrimiçi işiniz için en özelleştirilebilir e-ticaret platformu.

Tercüme hazır, GDPR ve RTL hazır, eklenti uyumlu ve profesyonelce desteklenen tema, web sitenizle çalıştığınız her gün harika bir deneyim olacak!                                                                                                                                                                      

 

 

0 Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum Yapmak İçin Lütfen Üye Girişi Yapın.

Güncel Haberler

Sosyal Medya