Kuaför - Saç, Dövme ve Güzellik Salonları Wordpress Tema

Kuaför, Tatto ve Güzellik Salonu Wordpress Tema

Kuaför WordPress Tema mükemmel piksel ve modaya uygun tarzı ile dikkatlice tasarlanmıştır. Kuaför, kuaför, güzellik, spa, dövme, tırnak… veya sağlık web sitesi için yaratılmıştır. Bu premium tema, tedaviler, ürünler ve hizmetler için galeri sayfası gibi birçok gelişmiş özelliğe sahip 10’dan fazla hazır ana sayfayı içerir. Berber eşsiz, minimal, modüler ve inanılmaz derecede esnektir, bu da onu diğer işletmeler için özelleştirilebilir hale getirir. Mağaza, galeri, blog ve CMS sayfaları (hakkında, iletişim, hizmetler, …) gibi farklı türdeki sayfaları birleştirmenizi son derece kolaylaştırdık. Barber bugün hayalinizdeki web sitesini gerçekleştirsin!

Berber ayrıca Redux çerçevesine dayanmakta ve sağlam bir yönetici paneli ve Görsel besteci, Slider devrimi, Besteci için Ultimate eklentileri, WPML, Mega Menü, Ajax Araması, Ajax ürün filtresi gibi diğer popüler eklentilerle güçlendirilmiştir. Barber’ın size süper güçlü bir WordPress Teması getireceğine dair bir güvence.

Berber – Çekirdek özellikleri

Süper Yönetici Paneli: Yönetici panelini seçin, kullanıcı dostu ve sezgisel bir çalışma alanı sağlar. Yaratıcı güç tam orada parmaklarınızın ucunda, yapmanız gereken tek şey serbest bırakmak.
Tamamen Duyarlı ve Mobil Optimize Edilmiş: Tüm cihazlarda harika görünmek için berber dikkatlice kodlanmıştır. Müşterileriniz sitenizi küçük cep telefonuyla mı yoksa büyük ekran masaüstüyle mi ziyaret ettiler?
Tek Tıkla Kurulum: Tüm Barber demo içeriğini hızlı bir şekilde – tek bir fare tıklamasıyla alın – ve gereksinimlerinize tam olarak uyacak şekilde kolayca değiştirin.
Sınırsız Renk Seçenekleri: 16+ Önceden tanımlanmış renk şemaları ve sınırsız renk seçenekleri ile müşterilerinizi hemen etkileyecek kendi renginizi seçin.
Randevu Alın: İşletmenizin web sitenizden daha fazla rezervasyon almasına ve gündem yönetimi görevlerinizle çok fazla zaman kazanmanıza yardımcı olmak için randevu rezervasyon sistemini yönetin ve tamamlayın.
Yöneticinin sahip olduğu sezgisel arka uç rezervasyon takvimi ile sağlanır. yaklaşan tüm rezervasyonlara hızlı bir genel bakış.

Barber – Entegre en popüler eklentiler

Görsel Besteci – 34 $ kazanın: Sezgisel sürükle ve bırak oluşturucuyla hayal edebileceğiniz herhangi bir düzen oluşturun; programlama bilgisi gerekmez.
Slider Revolution – 25 $ kazanın: İçeriğinizi güzel bir şekilde gösteren yenilikçi ve duyarlı bir WordPress Slider Plugin
Üstün Eklentiler – 20 Dolar kazanın: Paketteki öğeler, ayrıntılara ve basit bir hedefe gösterilen titizlikle hazırlanır …
İletişim Formu 7: Birden fazla iletişim formunu yönetin; ayrıca, formu ve posta içeriklerini esnek bir şekilde basit işaretleme ile özelleştirebilirsiniz.
WordPress için MailChimp: WordPress için MailChimp, mutlak en iyisi. WordPress site ziyaretçilerinizi MailChimp listelerinize kolayca abone olun.
Salon rezervasyon sistemi (Pro version): ONE ONE ONE randevu rezervasyonunun çok önemli olduğu tüm bu tür işler için mükemmel bir çözümdür.
ArrowPress Social Feed: Herhangi bir özel olmayan Instagram hesabından, fotoğrafları aynı tek feed’de veya birden fazla farklı fotoğrafta görüntüleyin.
ArrowPress Portföyü: Web sitesi sahiplerine uzun iş başarılarını zarif bir şekilde gösterme olanağı sağlayan duyarlı eklenti.
Dinamik Öne Çıkan Görüntü: Postalara, sayfalara ve özel yazı türlerine dinamik olarak birden fazla özellikli resim (küçük resim gönder) işlevi ekler.

Kuaför – mizanpajlar için birçok seçenek sunar

10+ benzersiz ana sayfa düzeni: Kuaför, Bayan Kuaför ve spa, Erkek Kuaför, güzellik salonu, Dövme, Tırnak, Spa ve güzellik, Büyük Salon, ….
Portföy sayfaları için 6+ düzen seçeneği
Blog sayfaları için 15+ düzen seçeneği
Mağaza sayfaları için çoklu düzen seçenekleri
Hakkımızda, ekibimiz, hizmetlerimiz, bize ulaşın, 404, yakında geliyor, randevu almak gibi diğer sayfalar için çoklu yerleşim seçenekleri …
Öğeleri istediğiniz gibi sayfalarınıza kolayca eklemenizi sağlayan güçlü kısa kodlar

Barber – WooCommerce için en iyi özellikler

WooCommerce Ajax Ürün Filtresi: WooCommerce mağazanızın tüm ürünlerini filtrelemeniz için mükemmel bir yol sunar.
WooCommerce Hızlı Görünüm: Doğrudan ürün listesinden ürünlerin hızlı bir önizlemesini yapma imkanı sunar
WooCommerce İstek Listesi: Tüm İstek Listesi özelliklerini web sitene ekle. WooCommerce’ın çalışması gerekiyor
WooCommerce Compare: Mağazanızın daha fazla ürünlerini tek bir tabloda karşılaştırmanızı sağlar

Barber – diğer özellikler listesi

Sayfaları yapılandırmak kolay, düzende yayınla 1 Sütun, 2 Sütun sol, 2 Sütun sağ, 3 Sütun
Yapışkan menü seçeneği
% 100 duyarlı ve Retina hazır
WPML’yi destekleyin
Mega menü desteği
Güçlü kısa kod desteği
Sosyal paylaşım
Twitter yayını
Instagram beslemesi
Pürüzsüz Ön Yükleme efekti
SEO Optimize Edildi
Geçerli HTML5 / CSS3
Çapraz tarayıcı ve cihazlar Uyumluluğu
Çok uyumlu belgeler
7/24 destek

Eklentilerle uyumlu

WC pazarı
Dokan Multivendor Marketplace
WooCommerce Çok Dilde
Woocommerce Ürün Filtresi
YITH WooCommerce İstek Listesi
YITH WooCommerce Ajax Araması
YITH WooCommerce Rozet Yönetimi
WooCommerce Para Birimi Switcher
BBPress, BuddyPress
Devrim Kaymak
WordPress SEO
WP Süper Önbellek, W3 Toplam Önbellek gibi WP Önbellekleri
Daha İyi WordPress Minify
İleti

 

0 Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum Yapmak İçin Lütfen Üye Girişi Yapın.

Güncel Haberler

Sosyal Medya