Groppe - Kâr Amacı Gütmeyen WordPress Tema

Groppe – Kâr Amacı Gütmeyen WordPress Tema

GROPPE – Yardım / Kâr Amacı Gütmeyen / Bağış Toplayan WordPress teması. Groppe, çok işlevli ve kar amacı gütmeyen bir organizasyon sitesi oluşturmanıza yardımcı olan tamamen işlevsel ve bağış toplama desteği WordPress temasıdır. İnsanları nedenlere inandıran yüksek özellikli bağış eklentisi ve zenginleştirilmiş düzenlerle her yeri tanıtabilirsiniz. İnsanların yaşamını sadaka ile dönüştürmeye inanan insanlar için zenginleştirilmiş ve sayısız düzenle uyanış teması.

Konforbilite Temamız, işlerinizi bir üst seviyeye taşıdığı kullanıcı dostu eklentilerle tamamen rahat.

Hazırlanan Demolar Olağanüstü çalışma tekniklerinizi bu mükemmel hazırlanmamış demolarla geliştirin.

Ev Bir
Ev iki
Ev üç
Dördüncü Ev
Ana Özellikler Bilgi ve tecrübe bize rekabette bir adım atıyor

Farklı Başlık Stilleri Yaratıcı çalışmalarınızı gösteren farklı başlık stilleri sunmak daha çekici görünüyor.

Başlık Bir
İkinci Başlık
Başlık Üç
Duyarlı ve Retina Hazır Groppe% 100 mükemmel ve cihaz dostu bir temadır, her bir eleman herhangi bir cihazla rahatça uyum sağlamak ve çalışmak için özenle yaratılmıştır.

Çoklu Renk Seçenekleri Çoklu renk seçeneği, sitenizi çok yönlü kılan benzersiz stil renklerinizi ve düzenlerinizi yaratmanız için size yaratıcı bir özgürlük sunar.

Özel Bağış Eklentisi Yardım kampanyasını desteklemek için çoğu kullanıcı dostu ve tamamen işlevsel Bağış eklentisi ile gömün.

İnanılmaz Bağış Sistemi ve düzenleri Her yerde tanıtımını yapabileceğiniz çok çekici, kar amacı gütmeyen bir kampanya oluşturmanıza yardımcı olur.

İnanılmaz Etkinlikler Platformu Powered by Etkinlik Takvimi Etkinliğinize uygun işlevselliklerle, profesyonel düzeyde kalite sağlama.

Esnek Opsiyon ile Woocommerce ile güçlendirilmiştir Çarpıcı ve keyifli bir tema, E-Ticaret alanındaki işinize değer katan WooCommerce ile sağlam bir temele sahiptir.

Güzel ve Etkileşimli Sayfalar Çekici sayfa, kullanıcı arayüzü ve görsel hiyerarşinin önemi göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

İki Çarpıcı Blog Tasarımı Seçeneği Çok yönlü ve muhteşem blog tasarımı seçenekleri, en beğenilen blog düzenlerini daha şık ve konforlu bir şekilde hazırlamanıza izin verir.

Gelişmiş Tema Seçenekleri Tema seçeneklerini kişiselleştirmeye gelince, Groppe, bir kodlama satırı gerektirmeden karmaşık güncellemeler elde etmeyi çok kolaylaştırıyor. Güncellemek isteyebileceğiniz tüm özellikler, tipografi, başlıklar, altbilgiler, dolgu ve yazı tipi renkleri WYSIWYG Tema Seçenekleri Paneli aracılığıyla gerçek zamanlı olarak kontrol edilir.

Görsel Sayfa Oluşturucusu WordPress için # 1 en çok satan Eklenti aracılığıyla Drag & Drop’ın basitliği ile istediğiniz hemen hemen her web öğesini oluşturun, kullanımı basit, kodlama gerektirmeyen sınırsız esneklik.

Live Customizer’da Sınırsız Renkler Groppe teması renk bölümünde iyi düzenlenmiştir. Her parça rengini Özelleştirici’de canlı önizlemeden değiştirebilirsiniz. Böylece, anında değiştiğini görebilirsiniz.

Çok sayıda Kısa Kod mevcuttur Temamız, kullanıcı dostu görsel besteci sayfa oluşturucu eklentisiyle en iyi şekilde bütünleştirilmiştir. Her kısa kod iyi organize edilmiş ve kullanımı kolay alanlara sahiptir.

İletişim Formu 7 Web formları oluşturmak için endüstri standardı eklentisinin gücünden faydalanmak – İletişim Formu 7 – ve Groppe’nin sadeliği ile birleştirmek mantıklı. Arzu ettiğiniz ve tam işlevsellik uyumluluğu ile ilgili istediğiniz her türlü formu oluşturun.

Woocommerce WooCommerce, bir şey satmanıza yardımcı olan güçlü ve genişletilebilir bir e-ticaret eklentisidir. Güzel, Groppe teması WooCommerce eklentisi ile rahat.

SEO Optimize Groppe tema mükemmel arama motorları algoritmalarını destekler. SEO başarılı bir iş çalıştırmak için en önemli kısmıdır. Organik aramalar yalnızca ömür boyu kalır.

Google fontları ve özel premium fontlarınızı yükleyin 790+ üzerinde güzel bir şekilde yazılmış fontların Google Font kitaplığından kolayca seçim yapın veya font nirvana için kendi özel fontlarınızı yükleyin ve oluşturun. Google Haritalar’ınız Groppe ile ve Google Maps API ile derinlemesine entegrasyon, haritalarınızı sitenize fark yaratan nokta sağlamak için birden fazla stil seçeneği ile ifade etmenizi sağlar.

Gelişmiş Tipografi Groppe temasında, tema seçenekleri panelinde bulunan gelişmiş tipografi ayarları bulunur. Yazı tipi ağırlıklarını, satır yüksekliklerini ve CSS özelliklerini kolayca eklemek istediklerinizi özelleştirebilirsiniz.

Google Harita Temamız Google Maps’i Google Haritalar’ın görünümünü daha da genişletiyor. Artık bir google harita alanı içinde çoklu stil seçeneklerini gösterebilirsiniz.

FontAwesome & Çizgi Simgeleri. Simgeler grafiksel olarak çok fazla şey söyleyebilir, kelimeler kullanmadan güzel bir ifade kullanımıdır, bu yüzden Groppe ile en yeni tasarımlardan haberdar olmanız için tüm FontAwesome ve Line Icon kitaplıklarına sahipsiniz.

Çocuk Teması Çocuk Temalarına aşina değilseniz, tam temayı çoğaltırlar ancak güncellemeye ihtiyaç duymazlar – bunun yerine bir Ebeveyn / Çocuk kurulumu kullanırsınız ve yalnızca Ebeveyn’i güncellersiniz. Bu nedenle, güncelleme yaptığınızda, özel CSS veya değişikliklerinizi kaybetmezsiniz. Huzzah!

Tarayıcı Uyumlu Groppe teması, her ziyaretçinizin tüm tarayıcılarda aynı deneyimi yaşamasını sağlar. Yapışkan destek

 

0 Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum Yapmak İçin Lütfen Üye Girişi Yapın.

Güncel Haberler

Sosyal Medya