GivingWalk - Çok Amaçlı Kar Amacı Gütmeyen WordPress Tema

GivingWalk – Çok Amaçlı Kar Amacı Gütmeyen WordPress Tema

GivingWalk Hakkında

GivingWalk en iyi Amaçlı Kar Amacı Gütmeyen WordPress Tema. Temiz, süper esnek, tamamen duyarlı, mükemmel pikselli, modern ve güçlü seçeneklerle doludur.

GivingWalk sadaka, STK, kar amacı gütmeyen kuruluş, bağış, kilise veya bağış toplama sitesi için mükemmel bir seçimdir. Gereksinimlerinize göre çok kolay özelleştirebilirsiniz.

GivingWalk Yardım için Güçlü Bağış Sistemi, Aylık Bağış Seçeneği, Sınırsız Yardım Kampanyası / Projeleri / Sebepleri, Kampanyaları yönetmek ve durumlarını sınırlandırmak, Bağış takip etmek için kampanya için ilerleme çubuğu.

GivingWalk teması Visual Composer Builder ile inşa edilmiştir, şaşırtıcı sürükle ve dop oluşturucu, sadece bazı basit tıklamalarla profesyonel blok oluşturmanıza olanak sağlar. Ek olarak, 60’ın üzerinde Shortcode + widget’ın entegre olması sayesinde içerik oluşturma hiç bu kadar kolay olmamıştı.

GivingWalk teması en son web teknolojilerini uygular: Redux FrameWork, Görsel besteci, Devrim kaydırıcısı, Woo Commerce 3.1.x, Eklenti Bağışı, Tek tıklamayla kurulum demo sitesi, Önyükleme 3, SASS, HTML5, CSS3, Font Awesome 4…

GivingWalk – Her türlü iş için Çok Amaçlı Kâr Amacı Gütmeyen WordPress Teması

Her türlü iş için tasarlanan bu mükemmel Yardım, Yardım Toplama, STK, Kampanya ve Etkinlik Bağışı, Bir, Yardım Nedeni, Çevre, Kâr Amacı Gütmeyen web siteleri, Fon ve Bağış Kampanyaları, Sosyal Kuruluşlar, Bağış Toplama, İhtiyaçlar, Kar Amacı Gütmeyen Kuruluş veya Kuruluş, Bağış ve Bağış Toplama Web Siteleri, Devlet Sosyal Program Web Siteleri, Din veya Bağış Toplama web sitesi, Politika, Kilise ve Diğer Kâr Amacı Gütmeyen projeler, Her türlü Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluş, Kitle Fonlaması, Bağışlar ve çok daha fazlası için WordPress ..

Özellik listesi

4 önceden tanımlanmış ana sayfa düzeni
Düzen Stilleri
WordPress 5.x + Hazır
WooCommerce 3 Hazır
WPbakery Sayfa oluşturucu eklentisi dahil – Bu tema Visual Composer eklentisini içerir ve size 45 $ kazandırır
Slider Revolution eklentisi dahil – Bu tema Slider Revolution eklentisini içerir.
Eklenti bağış yapın – Kampanyaları ve durumlarını kolayca yönetin
Etkinlik eklentisi desteği – Sınırsız Charixy Kampanyası / Projeleri / Sebepleri oluşturun
WPML desteklenir
Envato tarafından kontrol edilen kalite
Duyarlı Tasarım – Bu tema tüm cihazlarda mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunmak için duyarlı
Çoklu Başlık Stilleri
Gelişmiş Başlık Seçenekleri
Güzel Hazırlanmış Slider
Birden Fazla Blog Düzeni
Standart düzen
Izgara Düzeni
Liste düzeni ve çok daha fazlası ..
Farklı mesaj formatı
Standart Gönderi
Video Yayını
Sesli Yayın
Slayt gösterisi
Müzik postası
Görüntüler Sonrası
Alıntı Yap
Link Post
Gallery Post ve daha fazlası ..
SEO (Arama motoru optimizasyonu)

Tema SEO akılda en iyi uygulamaları ile inşa edilmiştir. Arama motorlarının sitenizin içeriğini kolaylıkla dizine ekleyebilmesi için temiz, anlamsal ve geçerli HTML kodu ve CSS kullanır. Önemli içerik her zaman kaynak kodunuzda (örneğin: Kenar Çubuğundan önceki Blog Yazısı içeriği) önemsiz bir yere yerleştirilir. Başlıklar, arama motorlarına önemlerini belirtmek için başlık etiketlerine (h1, h2, h3 vb.) Sarılır. Site aynı zamanda arama motorları için de önemli olan ağır iç site bağlantısını kullanır (ilgili mesajlar, birincil ve ikincil navigasyon menüleri, altbilgi navigasyonu, vb.) Bu WordPress Şablonu ile yüksek bir Google sıralaması almak ve ziyaretçilerin ilgisini çekmek için iyi bir donanıma sahip olursunuz. onlara harika işlerini göster;)

duyarlı

Bu, düzenini ziyaretçilerinizin ekran boyutuna uyarlayabilen duyarlı bir temadır. (ekranı yeniden boyutlandırmayı deneyin ve kendiniz görün) Bu temanın Slayt Gösterileri de dokunma özellikli ve donanım hızlandırmalı, yani ipad veya iphone gibi mobil cihazlarda süper şık çalışıyorlar anlamına gelir 🙂 CSS3 Animasyonlar

Sorunsuz ve sorunsuz bir deneyim için özenle tasarlanmış, akışkan CSS3 animasyon koleksiyonumuzu seçin.

Daha fazla..

Daha fazla bilgi için:

Gösteri: http://demo.spyropress.com/#givingwalk

Destek: https://spyropress.com/forums/

Doc: https://spyropress.com/docs/givingwalk/

FB: https://www.facebook.com/WPMarket

 

0 Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum Yapmak İçin Lütfen Üye Girişi Yapın.

Güncel Haberler

Sosyal Medya