Focus - WordPress Tema

Focus – WordPress Tema

Odaklama Yüksek Dönüştürme Açılış Sayfası WordPress Teması, web uygulamalarını, mobil uygulamaları ve her türlü pazarlama ve başlangıç ​​web sitesini tanıtmak için uygun olan gelişmiş ve güçlü bir WordPress temasıdır. Tamamen duyarlı, esnek, temiz ve profesyonel bir tasarıma sahip olan Search Engine Optimized, hayatınızı kolaylaştırmak ve sitenizi çok hızlı bir şekilde inşa etmek için tonlarca güçlü ve esnek tema seçeneğiyle birlikte gelişmiş bir çerçeveye sahiptir. Ayrıca, sadece birkaç tıklamayla hayal edebileceğiniz hemen hemen her düzende harika web siteleri oluşturma özgürlüğü veren ve site içeriği üzerinde çalışırken size zaman kazandıracak Visual Composer Page Builder’ı da içeriyor!

Tema Özellikleri:

Görsel Besteci Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucu Eklentisi.
Tek Tıkla Demo Kurulumu.
Qodux Görsel Besteci Uzantıları – Bu WordPress teması, daha iyi sayfa düzenleri için Visual Composer’ı yeni temaya özgü öğeler / kısa kodlarla genişletir. Herhangi bir kod yazmadan sürükle ve bırak işleviyle kolayca web sitenizi oluşturun.
Güçlü Yönetici Seçenekleri – Bu tema, kodlama bilgisi olmadan düzenleme yapmanızı sağlayan güçlü bir yönetici paneliyle birlikte gelir. Renkleri, arka planları, yazı tiplerini, düzenleri değiştirebilir, özel görünümlerinizi oluşturabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.
Bootstrap 3’ü temel alan – Focus, web’de duyarlı, mobil ilk projeler geliştirmek için en gelişmiş ve en popüler ön uç çerçeveye dayanıyor. Duyarlı – Bu tema tamamen Duyarlı bir WordPress Tema ve herhangi bir cihaz üzerinde mükemmel görünüyor.
Arama Motoru Optimize Edilmiş ve Temiz Kod – En popüler SEO eklentileriyle% 100 uyumlu: Daha fazla güç ve kontrol için Yoast ve Hepsi Bir Arada SEO. Bu Duyarlı WordPress Teması, web standartları ve SEO’nun en iyi uygulamaları dikkate alınarak hazırlanmıştır.
CSS3 Animasyonlar – Her öğeyi animasyon kısa kodunu kullanarak hareketlendirebilirsiniz. Böylece elementler için 55 farklı CSS3 geçişi arasından seçim yapabilirsiniz.
Çocuk Teması Dahil – Dahil olan temel çocuk temasından çocuk teması oluşturun. Bu şekilde, tema güncellemeleri hakkında endişelenmeden tema dosyalarını en güvenli şekilde düzenleyebilirsiniz.
Özel Favicon (iPhone, iPhone Retina, iPad, iPad Retina, PC ve Mac, Mac Retina) ve Logo Yükleyici.
Smooth Scroll – Chrome ve Opera tarayıcıları için.
Özel CSS Entegratörü.
Çapraz tarayıcı uyumlu.
Bu tema en uygunudur:

Pazarlama ve başlangıç ​​kampanyaları
Gelecekteki bir ürün lansmanı bildirimi
Tıklama geçişi açılış sayfaları
Lider gen açılış sayfaları
Web ve mobil uygulamalar

 

0 Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum Yapmak İçin Lütfen Üye Girişi Yapın.

Güncel Haberler

Sosyal Medya