Verification: 491caf15ae3256de If you are using the jQuery library, then don't forget to wrap your code inside jQuery.ready() as follows: jQuery(document).ready(function( $ ){ // Your code in here }); -- If you want to link a JavaScript file that resides on another server (similar to ), then please use the "Add HTML Code" page, as this is a HTML code that links a JavaScript file. End of comment */

Cleanora - Temizlik Hizmetleri Teması

Cleanora – Temizlik Hizmetleri Teması

WORDPRESS 5 & GUTENBERG HAZIR

Cleanora teması, temizlik şirketlerinin web siteleri için hepsi bir arada bir çözümdür. Tema, bir temizlik hizmetleri iş web sitesini kolayca oluşturmak için gereken tüm işlevselliğe, temizlik ücreti hesaplayıcısına, temizlik şirketinizin ekip üyesini tanıtmak için profillerin yazı tipine ve sunduğunuz hizmetleri göstermek için bir hizmet posta tipine sahip. Tamamen entegre ve stilli bir WooCommerce mağazası bölümü, temizlik ve çamaşır yıkama için mallar için çevrimiçi satış yapmanızı sağlar.

Ayrıca birinci sınıf kaydırıcı eklentileriyle birlikte gelir: Slider Revolution ve Layer Slider dahil, bunları ücretsiz kullanabilirsiniz!

Tercüme hazır, GDPR ve RTL hazır, eklenti uyumlu ve profesyonelce desteklenen tema, web sitenizle çalıştığınız her gün harika bir deneyim olacak!

 

0 Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum Yapmak İçin Lütfen Üye Girişi Yapın.

Güncel Haberler

Sosyal Medya