Capital - Çok Amaçlı İş WordPress Teması

Capital – Çok Amaçlı İş WordPress Teması

Özellikleri

çizme atkısı
Görsel Besteci Sayfa Oluşturucu (34 YTL değerinde)
Devrim Kaydırıcısı (25 $ değerinde)
Retina Hazır ve Tamamen Duyarlı
Grid / List / Carousel görünümleri
İletişim Formu 7, WPML eklentisi uyumlu
İzotop Galerileri (25 $ değerinde)
Yazı Tipi Başar Web Yazı Tipi Simgeleri
150 Satır Simgeleri Web Yazı Tipi dahil
Birden çok kaydırıcı
Google Yazı Tipleri Desteği
SEO Optimize Edildi
Google Haritalar
Sürgü için Dokunma / Kaydırma Desteği
Retina Hazır ve Tamamen Duyarlı
Kolay Düzenleme için İyi Belgeler
Tüm Son Tarayıcılarla Uyumlu
Detaylı özellikler

Sayfa Oluşturucu
Tema 34 $ değerinde en popüler görsel sayfa oluşturucu ile birlikte gelir (https://codecanyon.net/item/visual-composer-page-builder-for-wordpress/242431?ref=imithemes)
Sayfa oluşturucu için, temanın işlevlerini kolay bir şekilde göstermenizi kolaylaştırmak için birkaç özel öğe ekledik. Takımınızın bir liste görünümünde veya ızgara görünümünde, atlıkarınca görünümünde göstermek için kullanılabilecek Ekip öğeleri var, Hizmetler öğesi, oluşturduğunuz hizmetleri bir liste / ızgara / atlıkarınca modunda göstermenize olanak tanır. tam genişlikte hikaye vitrini veya temel referanslar gibi bir atlıkarınca için, Mesaj elemanı tüm blog yazılarını grid / list / carousel’de gösterebilir. Herhangi bir özel küçük resim boyutu, web siteniz için benzersiz bir görünüm oluşturmak üzere küçük resimler için tanımlanabilir.
tema ayarları
Tema, web sitenizin görünümünü tam olarak özelleştirmek için tema seçenekleri paneliyle birlikte gelir. Aşağıda mevcut seçenekler var
Web sitenizi geliştirirken bakım modunu etkinleştirin. Bu, yönetici gibi giriş yapmış kullanıcıların değişiklik yaparken web sitesini görebildiği, giriş yapmayan kullanıcılar için web sitenize erişimi engelleyecek temaya dahil edilmiş basit bir modüldür.
Web sitesi görünümünün sağ alt köşesinde bulunan başa dön düğmesini göster veya gizle
Başlık etiketini kapatmadan veya gövde etiketini kapatmadan önce web sitenize özel komut dosyaları ekleyebileceğiniz alanlar vardır.
Temanın duyarlı işlevselliğini devre dışı bırakabilir veya dokunmatik cihazlar için kıskaçlı yakınlaştırmayı etkinleştirebilirsiniz.
Web sitesi içeriğinin genişliğini kolayca değiştirin veya kutunun dışındaki tüm web sitesi gövdesi için güzel bir arka planla ortada kutulu yapın.
İçerik alanı için minimum yüksekliği veya tüm sayfalar için üst / alt boşlukları kontrol edin. İçerik alanını ekran genişliğinin% 100’üne yayılmasını sağlayabilirsiniz
Web sitesi başlığı için 3 tasarım arasından seçim yapın. Ekran genişliğinin% 100’ünü yaymasını sağlayın, başlıkta arama ve ticari alışveriş sepeti seçeneğini etkinleştirin, devre dışı bırakın. Bilgilerinizi telefon numarası, e-posta başlığındaki gibi ekleyin.
Arka plan rengini veya bağlantı rengini ayarlama gibi yapışkan başlığın görünümünü ve hissini kişiselleştirin. Tüm etkinlik gönderileri, blog gönderileri vb. İçin farklı resim gibi tüm gönderiler için varsayılan başlık afiş resimlerini ayarlayın.
Özel gönderi türleri, arama sonuçları sayfası vb. İçin arşiv sayfası gibi statik sayfalar için başlık başlığı başlıklarını ayarlayın.
Varsayılan başlık, yapışkan başlık ve retina özellikli cihazlar için hem logo olarak hem de retina görüntüleri için logo görüntüsü yükleyin
Wp admin login sayfası için özel bir logo oluşturun
Tema seçeneklerinden kolayca favicon, Apple iphone, ipad simgeleri ekleyin
Kapsamlı seçeneklerle web sitenizin ve mobil menünüzün görünümünü kolayca özelleştirin
Farklı altbilgi düzenlerinden birini seçin örnek 1, 2, 3, 4, 6 sütunlar. Altbilginin arka planını kendi renginizle, resimle değiştirin. Altbilgi alanındaki gereçlerin yerlerini özelleştirin. Alt menülerdeki bir menüyü veya sosyal simgelerinizi göstermek için bu seçeneği kullanın. Basit sürükle bırak arayüzü ile sosyal simgelerinizin sırasını kolayca değiştirin
Temayı önerilen pojo kenar çubukları eklentisini veya tercih ettiğiniz herhangi bir kenar çubuğu eklentisini kullanarak sınırsız kenar çubukları oluşturun ve ardından tüm özel yazı türleri ve ticari ticaret, arama sonuçları, arşiv sayfaları gibi statik sayfalar için varsayılan kenar çubukları ayarlayın
Seçtiğiniz yazı tipleri için etkinleştirilebilen yerleşik sosyal paylaşım modülünün keyfini çıkarın. 3 farklı sosyal paylaşım bağlantısı stilinden birini seçin. Paylaşım bağlantıları için sosyal medya web sitelerini etkinleştirin veya devre dışı bırakın.
Önceden yüklenmiş 12 css stil sayfalarından web sitenizin birincil rengini seçin. veya kendi renginizi ekleyin
Kullanımı kolay bir arayüz ile tüm web sitesinin tipografisini değiştirin, farklı seçenekler kümesi için 600’den fazla Google fontu arasından seçim yapın
Kendi özel css veya jslerinizi kolayca ekleyin
Tema seçenekleri verilerinizi içe veya dışa aktarın
Tek Tıkla Demo İçe Aktar
Şaşırtıcı derecede kolay ve web sitenizi oluşturmanın en hızlı yolu olan özel demo içe aktarma. Tek bir tıklamayla tamamen bitmiş bir siteyi içe aktarın. Sayfaları, gönderileri, kaydırıcıları, widget’ları, tema seçeneklerini ve daha fazlasını içe aktaracaktır. Demo resimler telif hakları nedeniyle alınmayacak, yerini yer tutucularla değiştirecekler.
Gelişmiş Sayfa / Mesaj Seçenekleri
Herhangi bir sayfa / yayın için özel logo yükle
Herhangi bir sayfa için kutulu / geniş düzenini seçin
Bu seçenekler sayfa / posta başına veya herhangi bir yazı türüne göre çalışır ve tema seçeneklerine göre ayarlanan genel / varsayılan stili geçersiz kılabilir
Arka plan rengi, arka plan resmi, FlexSlider, Revolution Slider gibi çeşitli seçeneklerden iç sayfa başlığınızı seçin.
Sayfa başlığının özel yüksekliğini sayfa başına ayrı ayrı ayarlayın
Her sayfa / gönderi için özel üst alt boşluk
contr

 

0 Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum Yapmak İçin Lütfen Üye Girişi Yapın.

Güncel Haberler

Sosyal Medya