Ailsa - Blog WordPress Teması

Ailsa – Blog WordPress Tema

Ailsa – Kişisel Blog WordPress Teması Ailsa, kişisel blogcular için akıllı ve temiz bir görünüm WordPress temasıdır. Web sitenizi harika fikirlerinizden daha iyi hale getirmek için ne düşündüğünüzü özelleştirebilirsiniz. Ailsa sadece normal bir tema değil, aynı zamanda şaşırtıcı bir canlı blog deneyimi sunuyor.

Hız İçin Optimize Edilmiş Sayfa hızı artık Google, Bing, Yahoo gibi çoğu arama motorunda önemli bir sıralama faktörüdür.

Çoklu Blog Düzenleri Ailsa temasında, canlı kişisel blogcuların ihtiyaçlarına göre çoklu düzen seçenekleri sunduk.

Standart
Kafes
Liste
Karışık liste
Resposnive & Retina Ready Ailsa% 100 cihaz dostu bir temadır, her eleman tamamen duyarlıdır. Mobil, tablet veya masaüstü cihazlara bakıyorsunuz.

Kullanıcı Deneyimi Ailsa, Google Insights Kullanıcı Deneyimi notundan 100/100 puan kazanır. Google, kullanıcı deneyimi siteleri için SEO önceliği verir.

Çoklu Yazı Tipleri İçin Hazırlanmış Tasarım

Standart
kaydırıcı
galeri
Video
Müzik
Gelişmiş Tema Seçenekleri Herhangi bir kodlama bilgisi olmadan web siteleri oluşturmanıza izin veren bölümler halinde özenle düzenlenmiş birçok seçenek.

Güçlü Widget Yönetimi ile Sınırsız Kenar Çubukları. Ailsa teması, bir sonraki seviyedeki kenar çubuğu ve pencere öğesi yönetimi seçeneklerine izin verir. Artık sınırsız kenar çubuğu konumları oluşturabilir ve bunu her sayfa veya yazıya ayrı olarak atayabilirsiniz. Kullanımı kolay seçenekler ile.

Görsel Sayfa Oluşturucu WordPress için Görsel Besteci Sayfa Oluşturucu, ön ve arka uç sayfa oluşturucu eklentisini sürükleyip bırakarak site içeriğinde tonlarca çalışma süresinden tasarruf etmenizi sağlar.

Live Customizer’da Sınırsız Renk Ailsa renk bölümünde iyi düzenlenmiştir. Her parça rengini Özelleştirici’de canlı önizlemeden değiştirebilirsiniz. Böylece, anında değiştiğini görebilirsiniz.

Değiştirilmesi kolay Sayfa Düzeni Seçenekleri Temalarımız, kullanımı kolay, basit sayfa düzeni seçeneklerine sahiptir. Her sayfa ve yazıdaki mizanpajları kolayca değiştirebilirsiniz.

Çok sayıda Kısa Kod mevcuttur Temamız, kullanıcı dostu görsel besteci sayfa oluşturucu eklentisiyle en iyi şekilde bütünleştirilmiştir. Her kısa kod iyi organize edilmiş ve kullanımı kolay alanlara sahiptir.

İletişim Formu 7 Ailsa, İletişim Formu 7 eklentisi ile rahat. 7 numaralı iletişim formunu kesinlikle takip ettik, böylece güçlü seçeneklerle sadeliği asla kaybetmeyeceksiniz.

Mail Chimp Ailsa, WordPress eklentisi için Mail Chimp ile iyi bir şekilde bütünleşmiştir. MailChimp mutlak en iyisidir. Blogcu olmak, ziyaretçi verilerini toplamak, başarılı bir işletmeyi yürütmek için çok önemlidir.

Tercüme Hazırlık Temamız, dünyadaki herhangi bir dille değiştirmek için çeviri seçeneklerini kesinlikle desteklemektedir. Hızlı çeviri metinlerini Tema Seçenekleri panelimizden bile değiştirebilirsiniz.

SEO Optimize Edilmiş Bir blogcu olmak, web sitenizin kaynakları işiniz için çok önemlidir. Yani, ailsa tema mükemmel arama motorları algoritmalarını destekler. Organik aramalar yalnızca ömür boyu kalır.

Google fontları ve özel premium fontlarınızı yükleyin Temamız, google fontlarıyla mükemmel bir şekilde bütünleşmiş ve kullanımı kolay seçenekler. Şimdi google’dan 790+ yazı tipi seçebilirsiniz. Ayrıca, kendi premium fontlarınızı kendi sunucunuza yükleyin.

Gelişmiş Tipografi Ailsa temasında, tema seçenekleri panelinde bulunan gelişmiş tipografi ayarları bulunur. Yazı tipi ağırlıkları, satır yükseklikleri ve CSS özelliklerini ne eklemek istediğinizi kolayca özelleştirebilirsiniz.

Çocuk Teması Çocuk temasını kullanarak, değişikliklerin korunmasını sağlayabilirsiniz. Alt temalar, mevcut bir temayı değiştirmenin önerilen yoludur. Ailsa zaten çocuk teması ile dolu!

Tarayıcı Uyumlu Bir blogcu olarak, her ziyaretçinizin tüm tarayıcılarda aynı deneyimi yaşamasını sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır. Aisla stickly tarayıcı uyumluluğunu destekler.

Hız İçin Optimize Edilmiş Ailsa teması Hız İçin Optimize Edildi. Ayrıntılara ve temiz, iyi yapılandırılmış koda dikkat etmek, tüm ziyaretçileriniz için sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlar.

Güncellemeler WP yöneticinize gelir Panel Bir Premium tema satın alırken, her zaman için eksilerden biri de güncelleme sürecidir. Her seferinde güncelleme yapmak zor. Ailsa teması en zor kısmı düzeltmek. Artık WP Panelinizle güncellemeler alabilirsiniz.

Ömür Boyu Güncellemeler Ürünlerimizde daima güncelleriz. WordPress temalarımızı kullanırken daha iyi bir deneyim yaşadığına dair geri bildirimlerinizi sürekli duyuyoruz.

 

                                                                                        

0 Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum Yapmak İçin Lütfen Üye Girişi Yapın.

Güncel Haberler

Sosyal Medya