" AİLEN GÜCÜNÜ BELİRLER "

İSİMLERİN GENETİĞİ – HARFLERİN GÜCÜ

Bu makalede üzerinde çalıştığım isimlerin gücünü anlatağım.
   -Güncel olarak dünyanın bazı bölgelerinde genetiği ile oynanmış insanlar yaratıyorlar. Hedefleri daha güçlü daha zeki veya ailenin istediği türde çocuk genetiği yapmak. Çokta kurallara aykırı gelsede aslında her anne baba da bu işlemlerden farklı birşey yapmıyorlar. Onlar bilimle birşeyler yaratırken anne ve baba farkında olmadan çocuğunu geleneksel şekilde dünyaya getiriyorlar. Yeni doğan bir birey kendisine verilen isimle ruhuna yetenekler alır.


-7 Çakra – 7 Kat Sema

İKİ İSİM SAHİBİ OLMAK BAŞARINIZI KATLAYACAKTIR. ÇAKRA GÜCÜNÜZÜ ARTIRIR META FİZİK BAĞLANTILARINIZ GÜÇLENİR. HEPSİ BİRER YETENEK. ALLAH’IN ESMALARI.

İsimlerin önemini test etmek isterseniz çok basit bir yolla, herhangi çevrenizdeki birine ismiyle hitap etmeniz ile lakap takıp onla hitap etmeniz direk kişide farklı etkiler yaratacaktır. Tabi harflerin önemide var daha çok güçlü harf varsa A(1. çakra) gibi liderliğini güçlendirecektir, Ş gibi sesler var ise evcimen hale dönüştürebilecektir.

 

 

-Sanatçı Kişilik(Örnek: 1. Çakra Gücü A/S harfi + L harfi + N harfi son. (L harfi sanatsal yetenek için özeldir . Konumu doğru olduğu taktirde sanatsal yeteneğiniz ayyuka çıkar.) Araştırmalarıma göre yaratıcı olan Allah esmasındaki L harfi öğrenilmeden kazanılan ilhamlar verir insana. Tabi gene A harfi çok önemli L den önce E harfi duygusallık yaratır içe dönüklük yüzünden yetenek dışarı vurumda zorlaşır. Kilit kırılımı için son harf N dir.)
Bildiğiniz herhangi müzisyen ressam veya sanatsal yeteneği olan insanların isimleriyle sağlama yapabilirsiniz.

Tarihsel Kişilik
Matematiksel Kişilik
Yönetici Kişilik
Keşifci Kişilik
gibi gibi hepsinin insanda gücünü artırmak için harflerin gücünü kullanabiliyoruz.

0 Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum Yapmak İçin Lütfen Üye Girişi Yapın.

Güncel Haberler

Sosyal Medya